xxxHOLiC

Предишната тема Следващата тема Go down

xxxHOLiC

Писане  Megaphy on Вто 10 Май 2011, 21:20

Тип: TV
Епизоди: 24
От-до: 7 Април 2006 до 29 Септември 2006
Продуценти: Production I.G, FUNimation EntertainmentL, BMG Japan, Kids Station, Kodansha
Жанрове: Комедия, Мистерия, Драма, Свръхестествено, Психологическо
Времетраене: 24 мин.на епизод
Аудитория: R - 17+

Watanuki Kimihiro може да вижда призраци и други свъхествествени същества - всъщност умение, което той ненавижда. По пътя си за у дома, той бива преследван от няколко призрака и в последствие неумишлено влиза в някаква странна къща. Там се среща с Yuuko, мистериозна жена, която твърди, че може да го отърве от умението му да вижда тези същества, но в замяна той трябва да й заплати. Той започва да работи в "магазина" й, който изпълнява желания и така започва животът му изпълнен със странни и вълнуващи приключения.
Megaphy
Администратор

Female
Брой мнения : 2355
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Re: xxxHOLiC

Писане  Katinkka on Съб 14 Май 2011, 18:11

Първи сезон:
Страшно сполучливо, има много историй от сорта на това как човек си самовтълпява нещо, суеверията, какво са лъжите и разни такива. Аз лично си падам по такива истории. Арта е странен, но се свиква и на мен много ми допада. Опа и ендингите са страшно добри.. поне на мен много ми харесват :3 Като цяло сезон е малко епизод за епизод и няма кой знае каква цялостна история, но към последните епизоди има интересно развитие, както и разбираме нови неща за героите :3
Втори сезон: <33
ААааааАаа kyaaaa~ Watanuki със синьо и зелено око ftw!! <33 Опа.. май спойлнах, нищо карай :D Епаааа историята с паяка в началото много я обичам, страшно ми е интересна. Определено успя да ме грабне. В 13 епизода имаше много развитие, края много ми хареса. Истината за Himawari-chan и как Watanuki я прие :3 Обичам го тоя човек <3
Таа отново перфектен опенинг + ендинг както и сею-тата, арта, абе много добра работа.
Овите: //и 4-те епа
Втория епизод на Rou направо си ревах D: и отново kyaaaaa~ Watanuki с две различни очи <333 Иначе всички бяха интересни но този епизод си ми направи най-много впечатление
10/10

И както Ирена ме посъветва - казвам едно евалата на тия дето са го направили тва аниме :D
~ Слава на Администратора, че ни направи тема, аз даже не бях забелязала, че няма xd
Katinkka
Терорист

Female
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Re: xxxHOLiC

Писане  Megaphy on Съб 24 Сеп 2011, 01:52

I want to fuck Doumeki. Hard.
Megaphy
Администратор